با عنایت الهی در 17 دیماه سال 1385 با هدف ایجاد تحول و نوآوری در حمل و نقل جاده ای مسافر،شرکت رویال سفر ایرانیان با مرکزیت پایانه بیهقی تهران افتتاح گردید. این شرکت برای ارائه مطلوب ترین سرویس و خدمات برای هم میهنان محترم  از ابتدا تا انتهای سفر، اقدام به استفاده از بهترین اتوبوس های بروز و جذب میهمانداران مجرب و آموزش دیده نمود تا بتواند سهمی در تحول صنعت مسافربری کشور و گذار آن از حالت سنتی به مدرن داشته باشد.
با بکارگیری و تجهیز اتوبوس های تحت پوشش به صندلی های بسیار راحت و ابداع اتوبوس VIP(ویژه24نفره) برای اولین بار در ایران مفتخریم آغاز کننده تحولی عظیم در این صنعت، صرفا با هدف آسودگی، آرامش و آسایش مسافرین عزیز باشیم.

 

جهت رفاه حال عزیزان ساکن در مناطق غرب تهران شرکت رویال سفر ایرانیان غرفه رویال را در پایانه و پارک سوار پونک افتتاح نموده است.
ما معتقدیم هنوز آنچه به واقع لایق ایران و ایرانیست به صورت کامل فراهم نشده است و راهی بس طولانی در این مسیر، پیش رو داریم ولی آنچه که باعث دلگرمی بیشتر ما  می شود حضور شما مسافرین عزیز شرکت در کنار ماست.
با لطف الهی در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از 1400 دستگاه اتوبوس VIP و 79 نمایندگی فعال در سراسر کشور و خارج از ایران در حال ارائه سرویس و خدمات به عزیزان مسافر هستیم.
در بهمن ماه سال 1392 با هدف ارائه خدمات مطلوب تر مبادرت به خرید 150 دستگاه سواری تویوتا راوفور مدل 2016 نموده که هم اکنون به ناوگان شرکت اضافه شده است و امید این را داریم که با همکاری و مساعدت شما عزیزان بتوانیم دامنه خدمات رسانی شرکت را بهبود بخشیده و در جلب رضایت شما عزیزان بهتر و موفق تر از گذشته عمل نماییم.