شرایط تعویض و استرداد بلیط

تعویض غیر حضوری(اینترنتی) بلیط

بر روی کلمه " ورود " در بخش " خرید اینترنتی " در صفه اول سایت کلیک کنید . در نوار مشکی رنگ بالای صفحه با کلیک بر روی گزینه " صفحه اصلی " و سپس گزینه " تعویض بلیط " نسبت به انتخاب مبداء و مقصد سپس تاریخ و تعداد صندلی و در صفحه بعد انتخاب سرویس اقدام نماید . در صفحه بعد نام و جنسیت و شماره صندلی همچنین شماره رفرنس بلیط قبلی که قصد تغییر آن را دارید وارد نموده و در آخر بر روی کلید " تائید " کلیک نمائید. شايان ذکر است که تعويض بليط فقط براي تاريخ مي باشد و نام و تعداد مسافر و مبدا و مقصد غير قابل تغيير مي باشد .

راهنمای استرداد اینترنتی

جهت استرداد بلیت های خود می توانید از بخش گزارش خرید گزینه "ریز خرید" را استفاده کنید .

در ستون انتهایی ریز خرید های خود ، گزینه ای تحت عنوان "استرداد" قرار دارد که با کلیک بر روی آن می توانید صندلی مد نظر خود را استرداد نمایید . بعد از زمان مندرج در بخش استرداد ، مبلغ مربوطه به عنوان اعتبار برای شما لحاظ خواهد شد .

برای خرید بلیت از طریق اعتبار کافیست در زمان خرید بعد از مرحله انتخاب صندلی ، گزینه "خرید از طریق اعتبار" را انتخاب نمایید .

مشاهده اعتبار موجود و افزایش اعتبار

برای مشاهده میزان اعتبار موجود در سیستم از منوی بالای سایت ، گزینه اعتبار را کلیک نمایید .

در این بخش ضمن مشاهده میزان اعتبار فعلی ، می توانید این اعتبار را به مبلغ دلخواه افزایش دهید.

جهت افزایش اعتبار،  مبلغ مورد نظر را وارد نموده و بر روی گزینه "خرید" کلیک نمایید . بعد از این مرحله شما به صفحه بانک ارسال خواهید شد . در این صفحه شما با هر یک از کارت های عضو شتاب می توانید مراحل پرداخت را تکمیل نموده و در صورت پرداخت موفق ، میزان اعتبار جدید خود را مشاهده نمایید .

کاربر گرامی لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید !!!

با استرداد بلیت از طریق سایت مبلغ استرداد شده به عنوان اعتبار نزد سیستم برای شما لحاظ خواهد شد و هیچ مبلغی به حساب بانکی شما برگشت نمی خورد.

شما با استفاده ار این اعتبار می توانید از کلیه مجموعه نمایندگی های رویال سفر از طریق سایت های Royall.ir  بلیت خود را تهیه نمایید .

مبلغ اعتبار شما در سیستم تاریخ انقضاء ندارد و شما هر زمان که مراجعه نمایید می توانید برای تهیه بلیت استفاده نمایید .

مبلغ اعتبار نزد سیستم فقط قابل استفاده برای خرید بلیت می باشد . خواهشمند است برای وصول آن به همکاران ما در نمایندگی ها مراجعه ننمایید .

در صورت تمایل به استرداد و دریافت مبلغ ، می بایست به یکی از نمایندگی شرکت در سرار کشور مراجعه نمایید و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ضمن استرداد بلیت ، مبلغ مربوطه را نیز دریافت نمایید.

 

 

 

Copyright © 2016 Royal Safar Iranian - All rights reserved - رویال سفر ایرانیان

تلگرام
اینستاگرام