شرایط خرید و استرداد بلیط

راهنمای تعویض و استرداد غیرحضوری(اینترنتی) بلیط

تعویض  بلیط:

در صفحه اصلی سایت، با انتخاب گزینه ی "تعویض و استرداد بلیط" می توانید ضمن رعایت شراط درج شده ،نسبت به تعویض بلیط خود اقدام فرمایید.

استرداد بلیط:

جهت استرداد بلیت خود می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه"تعویض و استرداد بلیط" نسبت به استرداد بلیط خود اقدام نمایید.

از بخش گزارش خرید گزینه "ریز خرید" را استفاده کنید .در ستون انتهایی ریز خرید های خود ، گزینه ای تحت عنوان "استرداد" قرار دارد که با کلیک بر روی آن می توانید صندلی مد نظر خود را استرداد نمایید . بعد از زمان مندرج در بخش استرداد ، مبلغ مربوطه به عنوان اعتبار برای شما لحاظ خواهد شد .

در صورتیکه بلیط در یکی از نمایندگی چاپ شده باشد، امکان استرداد آن فقط از همان نمایندگی و به صورت حضوری مقدور میباشد.

مشاهده اعتبار موجود و افزایش اعتبار:

برای مشاهده میزان اعتبار موجود در سیستم از منوی بالای سایت در قسمت سامانه خرید اینترنتی، گزینه اعتبار را کلیک نمایید .

در این بخش ضمن مشاهده میزان اعتبار فعلی ، می توانید این اعتبار را به مبلغ دلخواه افزایش دهید.

جهت افزایش اعتبار،  مبلغ مورد نظر را وارد نموده و بر روی گزینه "خرید" کلیک نمایید . بعد از این مرحله شما به صفحه بانک ارسال خواهید شد . در این صفحه شما با هر یک از کارت های عضو شتاب می توانید مراحل پرداخت را تکمیل نموده و در صورت پرداخت موفق ، میزان اعتبار جدید خود را مشاهده نمایید .

کاربر گرامی لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید !!!

  • با استرداد بلیت از طریق سایت مبلغ استرداد شده به عنوان اعتبار نزد سیستم برای شما لحاظ خواهد شد و هیچ مبلغی به حساب بانکی شما برگشت نمی خورد.
  • شما با استفاده ار این اعتبار می توانید از کلیه مجموعه نمایندگی های رویال سفر از طریق سایت  Royall.ir  بلیت خود را تهیه نمایید .
  • مبلغ اعتبار شما در سیستم تاریخ انقضاء ندارد و شما هر زمان که مراجعه نمایید می توانید برای تهیه بلیت استفاده نمایید .
  • مبلغ اعتبار نزد سیستم فقط قابل استفاده برای خرید بلیت می باشد . خواهشمند است برای وصول آن به همکاران ما در نمایندگی ها مراجعه ننمایید .
  • در صورت تمایل به استرداد و دریافت مبلغ ، می بایست به  دفتر مرکزی رویال سفر ایرانیان (پایانه بیهقی) مراجعه نمایید و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ضمن استرداد بلیت ، مبلغ مربوطه را نیز دریافت نمایید.
  • برای خرید بلیت از طریق اعتبار کافیست در زمان خرید بعد از مرحله انتخاب صندلی ، گزینه "خرید از طریق اعتبار" را انتخاب نمایید .

Copyright © 2016 Royal Safar Iranian - All rights reserved - رویال سفر ایرانیان

تلگرام
اینستاگرام