رویال سفر ایرانیان
خرید اینترنتی بلیط اتوبوس با کارت های عضو شتاب

شماره حساب جهت خریدکارت به کارت:6219861024365479 بنام شرکت رویال سفرایرانیان


برای خرید تلفنی ، پس از تماس با شرکت رویال سفر و اخذ شماره صورتحساب از کاربر ما ، با شماره تلفنبانک 82891111(سیستم گویا) تماس بگیرید

84091

88536329-35

88543690-91

نام :   
ایمیل :   
اطلاعات مربوط به فروش پایاپای

همانگونه که مستحضر می باشید حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌گردد.

  با توجه به اين مطلب نقش و اهميت حمل و نقل روز به روز با توسعه اقتصادي كشور افزايش یافته و ضرورت توسعه كمي و كيفي آن از طريق سرمايه‌گذاري بيشتر و به كارگيري متدها در جهت دستيابي به سيستمي هماهنگ، سريع، مطمئن و قابل انعطاف در حمل و نقل را اجتناب‌ناپذير مي‌سازد.

 بدیهی است با توجه به نیاز جامعه و در راستای تحقق توسعه بهینه این صنعت و به منظور همراهی در نیل به اهداف و سیاستهای مسئولین محترم حمل و نقل کشور، کار گروه شرکت رویال سفر ایرانیان  واقع در پارک سوار بیهقی تلاش نموده تا بعنوان اولین شرکت خصوصی در اجرای این مهم اقدام و با برقراری سرویسها و خدمات ویژه گامی هر چند اندک در جهت پاسخگویی به نیاز هموطنان محترم این مرزوبوم بردارد.

   مدیریت و پرسنل شرکت رویال سفر ایرانیان  ضمن سپاس از پروردگار بزرگ مفتخر است که با ارائه خدمات شبانه روزی در طول فعالیت خود توانسته بعنوان شرکتهای برتر مسافربری  مطمئن ومورد اعتماد در عرصه حمل و نقل مطرح و  امید است با عنایت به الطاف الهی و همکاری همه جانبه آژانسهای محترم مسافرتی بتوانیم با اجرای سرویسهای ویژه به شرح ذیل خدمات ارزنده تری در اختیار هموطنان محترم قرار دهیم .

1)       بهترین و جدیدترین اتوبوسهای روز دنیا (وی آی پی و سوپر) آماده ارائه سرویس دربستی به تمام نقاط سرزمین پهناور ایران هستند.

2)       اتومومبیل های سواری تویوتا کمری مدل 2014 آماده سرویس دهی به کلیه نقاط ایران می باشند.

3)       با نصب و راه اندازی سیستم فروش شرکت در محل، آژانسهای محترم قادر به فروش آنلاین بلیطهای مسافربری شرکت  رویال سفر ایرانیان می باشند. شایان ذکر است

     با فروش بلیط از شرکت های فوق الذکر از 4% کمیسون بهره مند خواهید شد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری به آدرس سایت رویال سفر ایرانیان (www.Royall.irیا ) / آژانس ها / فرم درخواست لینک فروش مراجعه و فرم مخصوص را پرکنید .

شرایط لازم :

1.    نیازی به سیستم خاصی نیست،  تنها امکانات لازم داشتن اینترنت  و یک چاپگر معمولی می باشد.

2.    اتومبیل های سواری تویوتاکمری مدل 2014 اماده سرویس دهی به کلیه نقاط ایران می باشند.

3.    خرید اعتبار هر نوبت حداقل 500.000 ریال میباشد. 

4.    امکان واریز وجه به صورت اینترنتی می باشد که پس از واریز امکان فروش به صورت خودکار برقرار میشود.

5.    تعداد کاربرها به صورت نامحدود میباشد

6.     تمامی آژانس ها کارمزد مربوطه را بر اساس هرخرید نقدا دریافت می کنند و مبلغ کسر شده از اعتبارشان با احتساب کارمزدشان می باشد

7.     کمیسیون بلیط استردادی مطابق با درامد شرکت لحاظ می شود. یعنی اگر مبلغ استرداد 3000 تومان باشد مبلغ کمیسون 4% همین مبلغ می باشد و در صورتی که کامل استرداد شود آژانس نیز مانند شرکت کمیسیونی نخواهد داشت.

8.     بلیط ها فقط از آژانس صادر کننده استرداد میشود و در هیچ کدام از شعب حتی دفتر مرکزی شرکت رویال سفر قابل استرداد نیست.

9.     امکان تعویض بلیط فقط برای آژانس صادرکننده فعال می باشد.

10. پس از ثبت نام در سایت و تکمیل فرم ،نسبت به ارسال درخواست کتبی روی سربرگ آژانس به انضمام کپی مجوز آژانس به شماره 88536339 فاکس نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های 88543625تماس حاصل نمایید.

بازديد اين صفحه :  63424
بازديد امروز :  1804
کل بازديد سایت :  12995117
بازديدکنندگان آنلاین :  4
زمان بارگزاری : 0/1094 ثانیه