اخبار > خرید اینترنتی  چاپ        ارسال به دوست

شرکت رویال سفر ایرانیان

خرید اینترنتی

رویال سفر     امنیت در سفر
با «رویال سفر ایرانیان» سریع، راحت و ایمن سفر کنید
امروزه با یک جستجو در اینترنت و تنها با یک کلیک، مسافران می‌توانند بدون نیاز به رانندگی، انتظار در صف‌ها و اتلاف وقت و هزینه بلیط تهیه کنند

بدون شک همین مزیت‌ها باعث شده که طرفداران خرید اینترنتی بلیط روبه روز افزایش یابد و تا جاییکه در برخی از کشورها آمار خرید اینترنتی و موبایلی بلیط به ۷۵ درصد برسد، یعنی از هر ۴ مسافر، ۳ نفر از آن‌ها از طریق اینترنت و یا تلفن همراه خود اقدام به تهیه بلیط می‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند ‌می‌شوند.

مسافران با یک کلیک رقبا و امکانات شرکت‌ها و قیمت‌های بلیط را باهم مقایسه کرده و پاسخ‌های خود را دریافت کرده و اقدام به خرید بهترین و مناسب‌ترین بلیط ها می‌کنند.

طرفداران خرید اینترنتی و موبایلی بلیط دلایل متعددی برای خرید اینترنتی عنوان می‌کنند‌. بسیاری از این دلایل به خصوصیات منحصربه‌فرد محیط اینترنت مثل دسترسی جهانی به خدمات، وجود اطلاعات فراوان در مورد شرایط و تسهیلات شرکت‌های مسافربری، امکان مقایسه قیمت‌های بلیط با یکدیگر، صرفه‌جویی در زمان، انعطاف‌پذیری در زمان خرید، عدم نیاز به تحرک فیزیکی، وجود قیمت‌های رقابتی، تنوع بلیط ها و سهولت در سفارش خرید برمی‌گردد.

درواقع می‌توان عمده‌ترین مزیت خرید اینترنتی بلیط را راحتی و سهولت آن دانست. به‌این‌ترتیب خرید مجازی می‌تواند جایگزین واقعاً مطلوبی برای خرید حضوری باشد.

مسافران پیش از خرید بلیط، قوانین و شرایط را به‌دقت بررسی می‌کنند تا ببینید با توجه به موقعیت و شرایطشان کدام گزینه مناسب‌تر است و سپس اقدام به انتخاب شرکت‌های مسافربری و بلیط ها می‌کنند.

دراین‌بین یکی از شرکت‌هایی که طرفداران مسافرت با اتوبوس و تاکسی را به خود جلب کرده است شرکت «رویال سفر ایرانیان» است. این شرکت همچنین در این سال‌های اخیر سامانه‌ خرید اینترنتی برای بلیط اتوبوس و تاکسی را راه‌اندازی کرده است و تحولی عظیم را در این بخش به وجود آورده است.

سامانه‌ خرید اینترنتی بلیط شرکت «رویال سفر ایرانیان» Royall.ir را می‌توان به جرات یکی از معتبرترین سامانه‌های خرید بلیط اتوبوس و تاکسی در کشور عنوان کرد که با یک هدف ساده ولی بزرگ آغاز به کارکرده است و آن‌هم تحول و ایجاد نوآوری در حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر و فراهم کردن امکان سفری ایمن، آسان و مطمئن در جاده است.

  بااینکه یکی از دغدغه های اصلی مسافران در عصر حاضر تهیه بلیط ارزان‌تر و باصرفه‌تر است ولی این شرکت توانسته با ارائه خدمات و امکانات متنوع و انواع اتوبوس‌های وی آی پی رضایت و تعلق خاطر مسافران را جلب کند و طرفداران مسافرت جاده‌ای همواره به دنبال خرید بلیط اتوبوس‌های شرکت «رویال سفر ایرانیان» باشند.

حالا باگذشت چند سال متمادی از فعالیت و تجربه‌ در این زمینه، شرکت «رویال سفر ایرانیان» توانسته اعتماد و رضایت مسافران را جلب کند و امکان خرید بلیط اتوبوس و تاکسی را هم به‌صورت آنلاین و توسط سامانه اینترنتی و تلفن همراه و هم به‌صورت حضوری از دفاتر مختلف و متعدد این شرکت در جای‌جای ایران پهناور را از میان همه‌ شرکت‌های دیگر برای کاربران خود فراهم کند.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، خرید موبایلی بلیط اتوبوس، سرویس در اختیار شهری و برون‌شهری، تویوتا کمری و رافور، ترانسفر فرودگاه امام و تاکسی دربستی همه و همه تنها جزئی از خدمات این شرکت به مسافران است که باعث شده تا «رویال سفر» بهترین همسفر باشد و مردم با «رویال سفر ایرانیان» سریع، راحت و ایمن سفر کنند.

افزایش چشمگیر قدرت خریداران بلیط، دسترسی به انواع بیش‌تری از کالاها و خدمات، سهولت بیش‌تر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحویل گرفتن آسان بلیط همگی جزئی از مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس و تاکسی از «رویال سفر ایرانیان» است.

یکی دیگر از این مزیت‌هایی که شرکت «رویال سفر ایرانیان» دارد این است که این شرکت‌ قادر است ارتباطات دو‌طرفه با مشتریان بالفعل و بالقوه داشته باشد و در ضمن ارائه خدمات بلیط مبادلات کارآتری داشته باشد.

اینترنت از راه ایمیل، ارسال و دریافت نامه را تسهیل کرده است و «رویال سفر ایرانیان» با استفاده از اکسترانت، تبادل اطلاعات، سفارش‌دهی و سفارش گیری و سیستم پرداخت خدمات متنوعی به مسافران ارائه می‌دهد، ضمن اینکه ارتباط به مسافران نیز از طریق ارسال ایمیل فراهم‌شده است.

به‌عبارت‌دیگر یکی از امتیازات ویژه‌ای که سامانه خرید اینترنتی بلیط «رویال سفر ایرانیان» در اختیار کاربران خود قرار داده، این است که با توجه به تنوع مسیرها در کشور و امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس و تاکسی، مسافران می‌توانند با مقایسه و مشاهده‌ قیمت بلیط همه‌ مسیرها و ساعات آن‌ها، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کرده و از مجموعه متنوع امکاناتی آن‌ها نظیر اتوبوس‌های وی آی پی، خدمات وای فای داخل اتوبوس‌ها، تاکسی‌های تویوتا کمری و رافور این شرکت استفاده کنند.


٠٤:٥٠ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٣٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٩Copyright © 2016 Royal Safar Iranian - All rights reserved - رویال سفر ایرانیان

تلگرام
اینستاگرام