راهنمای تعویض و استرداد غیرحضوری(اینترنتی) بلیط

 

تعویض بلیط:
در صفحه اصلی سایت، با انتخاب گزینه ی "تعویض و استرداد بلیط" می توانید ضمن رعایت شراط درج شده ،نسبت به تعویض بلیط خود اقدام فرمایید.

 

استرداد بلیط:
جهت استرداد بلیت خود می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت و انتخاب گزینه"تعویض و استرداد بلیط" نسبت به استرداد بلیط خود اقدام نمایید.
از بخش گزارش خرید گزینه "ریز خرید" را استفاده کنید .در ستون انتهایی ریز خرید های خود، گزینه ای تحت عنوان "استرداد" قرار دارد که با کلیک بر روی آن می توانید صندلی مد نظر خود را استرداد نمایید . بعد از زمان مندرج در بخش استرداد ، مبلغ مربوطه به عنوان اعتبار برای شما لحاظ خواهد شد .در صورتیکه بلیط در یکی از نمایندگی چاپ شده باشد، امکان استرداد آن فقط از همان نمایندگی و به صورت حضوری مقدور میباشد.

 

مشاهده اعتبار موجود و افزایش اعتبار:
برای مشاهده میزان اعتبار موجود در سیستم از منوی بالای سایت در قسمت سامانه خرید اینترنتی، گزینه اعتبار را کلیک نمایید .در این بخش ضمن مشاهده میزان اعتبار فعلی، می توانید این اعتبار را به مبلغ دلخواه افزایش دهید.
جهت افزایش اعتبار،  مبلغ مورد نظر را وارد نموده و بر روی گزینه "خرید" کلیک نمایید . بعد از این مرحله شما به صفحه بانک ارسال خواهید شد . در این صفحه شما با هر یک از کارت های عضو شتاب می توانید مراحل پرداخت را تکمیل نموده و در صورت پرداخت موفق ، میزان اعتبار جدید خود را مشاهده نمایید .

کاربر گرامی لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید:
* با استرداد بلیت از طریق سایت مبلغ استرداد شده به عنوان اعتبار نزد سیستم برای شما لحاظ خواهد شد و هیچ مبلغی به حساب بانکی شما برگشت نمی خورد.
* شما با استفاده ار این اعتبار می توانید از کلیه مجموعه نمایندگی های رویال سفر از طریق سایت  Royall.ir  بلیت خود را تهیه نمایید .
* مبلغ اعتبار شما در سیستم تاریخ انقضاء ندارد و شما هر زمان که مراجعه نمایید می توانید برای تهیه بلیت استفاده نمایید .
* مبلغ اعتبار نزد سیستم فقط قابل استفاده برای خرید بلیت می باشد . خواهشمند است برای وصول آن به همکاران ما در نمایندگی ها مراجعه ننمایید .
* در صورت تمایل به استرداد و دریافت مبلغ ، می بایست به  دفتر مرکزی رویال سفر ایرانیان (پایانه بیهقی) مراجعه نمایید و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ضمن استرداد بلیت ، مبلغ مربوطه را نیز دریافت نمایید.
* برای خرید بلیت از طریق اعتبار کافیست در زمان خرید بعد از مرحله انتخاب صندلی ، گزینه "خرید از طریق اعتبار" را انتخاب نمایید .